| NatureSelf a întrebat:

Salut voi cu ce va ocupat in timpul liber? preferati sa fiti cu iubita, iubitu, prieteni, sau familia? cum e mai funn?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-l petrec in singuratate si peste cateva luni o sa fiu numai la volan asa cum mi-am dorit (sofer pe tir).

| UbexFlo a răspuns:

Family=boring
boyfriend/girlfriend= smug

| NatureSelf explică:

Wow fantastic, daca stai la oras mai merge, dar la tara, e cam rasfirat... nu prea ai cu cine sa iesi, sunt cativa, dar si aia se omoara pe mess, pe facebook...

| arisss a răspuns:

Desi timpu liber nu ii foarte mult.prefer sa le combin.adica prieteni& iubita, iar seara, doar cu familiahappy zic eu...winking

| AnCuTzA07282001 a răspuns:

Pai cu iubitul dar cati ani ai poti faci dragoste si e funn