| BikerU a întrebat:

Baieti! Ce sa fac in timpul meu liber? Sa stau cu iubita, cu prieteni sau sa stau in casa?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

De ce sa nu le combini pe toate? Se poate. Depinde ce preferi. Eu as combina acestea in functie de prioritati. As sta cu iubita cat se poate de mult, apoi cu prietenii. Uneori ai putea iesi cu iubita si prietenii in acelasi timp. As sta pe acasa cand as avea ceva foarte important de rezolvat. In rest prefer sa ies in lume, sa ma simt liber.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt de parere ca, in loc sa stai, mai bine ai avea vreo activitate - cu iubita, cu prietenii sau in casa.
Spor la treaba!

mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa faci cate un pic din fiecare, impaca si capra si varza cum se zice in popor.

| UNfriendLY a răspuns:

Stai in casa si joacate jocuri video/sau pe TPU rolling on the floor

| thealchemist a răspuns:

Numai cu iubita, zic eu. pot compensa prietenii tai sau statului singur in casa timpul pretecut cu iubita ta? eu nu vad cum.

| rebb a răspuns:

Petrece-ti timpul liber alaturi de prieteni, iubita.Profita de timpul liber care il mai ai pentru ca o sa ajungi intr-o perioada in care n-o sa mai ai timp prea mult pentru nimic. Aa da si sunt fata.Nu am luat in considerare adresarea ta baietilor.

| geoolina a răspuns:

Eu zic sati petreci timpul cu prietenii deoarece asta o include si pe iubita ta si daca ei nu-i plac prietenii tai stai acasa ca sa nu mai stai cu niciunii