| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, vreau in vacanta asta de vara sa invat pentru A1 ca prin octombrie sa ma apuc sa fac cursurile. Imi puteti da niste site-uri dupa care pot sa invat pentru A1. Ce echipament o sa imi trebuiasca obligatoriu? La pregatire mi-l dau ei?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate detaliezi putin A1. Te referi la un permis de conducere sau la primul nivel de cunoastere a unei limbi straine, ca ai scris un fel de ghiveci din care nu reiese la care A1 te gandesti.

Răspuns utilizator avertizat