| nikiminaj a întrebat:

Vreau sa invat franceza acasa cu orar liber pentru ca nu reusesc sa merg la cursuri. Dupa ce program imi recomandati sa merg? O prietena de a mea studiase asa engeza, dupa programul New English File, care avea si carte de exercitii si CD, dar la limba franceza este asa ceva?

3 răspunsuri:
| iZberg a răspuns:

Sigur ca da este in ori ce limba doar sa le gasesti ati recomand sa cauti pe net ca o sa gasesti dar mai bine ai face engleza caci cu ea ori unde mergi te vei descurca fara probleme

| bobosf a răspuns:

Eu am gasit acest site, macar pentru inceput pare bun http://www.cursuri-online.info/franceza/

Întrebări recente