| idaniel02 a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar o pereche de Heelys.De unde as putea sa imi cumpar.Sunt din bucuresti.Sa fie la un pret mai rezonabil. Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| antoniamorarita1989 a răspuns:

Buna,eu am sunt din Bucuresti. am doua perechi de heelys ai mei si a suroii mele, odata nr 36, 5 si 38 sunt aproape NOI! sunt unisex, model alb cu bleumarin, in vand cu 140 lei bucata, eu am dat 400

2 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Am auzit ca din Piata Delfinului.

Vezi aici unde se afla: http://www.bucuresteni.ro/......25826.html

| idaniel02 explică:

Heelys originali nu fake!