| patrat8888 a întrebat:

Salut.Vreau un raspuns rapid! Joc Metin2 Buzau(BZ). Am facut un buffer si vreau sa intru pe contul mare sa dau buff in v2. Dar nu ma lasa sa intru in 2 metine. Cum pot face sa mearga?
Sau daca nu merge dati-mi alte solutii. Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| D3W a răspuns:

Depinde daca ai autophacher sau e pe mc.txt dacai pe autorpatcher la unele metine nu merg sa deschizi cate 2 la unele da dacai pe mc.txt inseamna ca ai o problema la metin si trebuie reinstalat funda?