| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,

Aș dori câteva păreri sincere referitoare la blogul http://rianswords.wordpress.com/
Mă interesează în mod special, păreri referitoare la modul de abordare a subiectelor și aspectul blogului.

Mulțumesc frumos.

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Îmi place că abordezi (și cum abordezi) multe subiecte, blog-ul fiind nu doar despre melodii, ci și despre diferite întâmplări etc. Sper să continui și să știi că eu voi deveni un cititor "fidel".

Numai bine.

| anonim_4396 explică (pentru Graphee):

Îți mulțumesc din suflet!

| Graphee a răspuns (pentru anonim_4396):

- Am spus că voi deveni un cititor "fidel", deci aș vrea să te felicit pentru cum și ce ai scris în postarea din 25 iulie. Felicitări pentru cum ai abordat subiectul...

Numai bine.

| albertbrs a răspuns:

Frumos..chiar frumos blog-ul. Este al tau?

| anonim_4396 explică (pentru albertbrs):

Mulțumesc!
Da!