| ClaudiuȘulic a întrebat:

Salutare, am apelat la voi in speranta ca ma va ajuta cineva. Am o mica problema, vreau sa imi schimb numele la facebook, mai exact link-ul pe care poti intra la mine pe probil facebook.com/claudiu.claudiu [exemplu], am dat la setari dar cand dau pe edit nu ma lasa. tin sa mentionez ca l-am mai schimbat o singura data. stie cineva ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Facebook nu permite utilizatorilor sa isi schimbe des datele personale sau username-ul (link-ul acela). Eu am putut abia dupa aproape 2 ani. laughing

1 răspuns:
| ion933 a răspuns:

Stiam ca poti sa-l schimbi de 3 ori dar incearca cu un alt nume poate numele este deja luathappy