| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Stiti ca e optiunea aceea la facebook la care poti sa-ti pui numele la link (ex: facebook.com/AndreeaTeiubeste).
Eu mi-am schimbat numele asa, o persoana pe care o stiu a observat ca e aproape identic cu a lui/ei si s-a suparat pe mine rau, si eu vreau sa il schimb iar. Chiar nu merge? sunt disperata crying

4 răspunsuri:
| gebilxkl213 a răspuns:

Mergi la : setari ..setari cont... numele. scrii sub : parola ta de facebook ok

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru gebilxkl213):

Nu merge. asta am tot incercat sa fac weekendul asta straight face. Tot ce scrie este "Your username is..." si butonul Close sub el.
Nu cred ca merge sa il schimb a doua oara

| gebilxkl213 a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Atuci nu stiu am patit fix ca tine dar dupaceea l-am schimbat. roaga pe cineva sal schimbe happy... dacas sti ce problema are ti l-as schimba straight face

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru gebilxkl213):

Nu am incredere sa il schimbe din nou altcineva pentru mine.
Daca e cazul sa ma duc la cineva in vizita si stau pe calculatorul lui/ei voi intra pe facebook si voi face cumva sa sterg ce am schimbat. Mersi de ajutor oricum.