| BaiuRobert15 a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare. As vrea sa achizitionez un cort pentru camping. Tin sa precizez ca merg cu masina, nu-l car in spate, deci greutatea lui nu conteaza. Ce parere aveti de corturile de la Decathlon Aprenaz Fresh&Black cu bete sau fara? Acestea doua mi s-au parut ok. Tin sa mentionez ca vreau un cort cu un " living " spatios si inalt sa-mi pot pune o masa cand vremea de afara e urata si sa gatesc. Multumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu cred ca nu merită, sunt bani aruncati, unde mergi cu cortul in pandemia asta de covid? Cel mai bine stai acasa protejeaza te lasa marea si alte călătorii inutile, nu vezi ca in Romania se moare cel mai mult din cauza covid 19?

| sierra1 a răspuns:

"Ce parere aveti de corturile de la Decathlon Aprenaz"

excelent:

https://www.decathlon.ro/cort-arpenaz-4-persoane-id_8322425.html

| mihai69 a răspuns:

Sincer, eu unul nu văd niciun cort în oferta Decathlon conform cu ceea ce dorești tu.
Caută pe eMag, ai mult mai multe variante.