| Rmat a întrebat:

Salutare. Aveți cumva vreo idee unde se poate juca fotbal gratis in București? Cum ar fi terenurile sintetice din tineretului, sunt gratis dar sunt ocupate mai mereu, chiar si acum, iarna. Caut terenuri de fotbal gratis sau locuri cu iarba plana, fara denivelări.

1 răspuns:
| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Nu cred ca mai exista terenuri de fotbal gratis. Daca vrei ceva mai clasic poti merge in Arena Nationala si sa joci peretica, sa arunci mingea peste scari. oricum nu costa mult sa inchiriezi un teren. Iti recomand la trapezului sa inchriezi un teren de tenis pentru fotbal de picior