| Avasilichioaei_Denis_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre ghetele de fotbal cu crampoane turnate pentru terenuri sintetice? Se poate juca? Nu e vreun disconfort, sa nu stiu. Va rog, da-ti-mi niste sfaturi detaliate. Multumeesc!

Răspuns Câştigător
| RoyalJakiro a răspuns:

Pe un teren sintetic este posibil sa simti un disconfort cu crampoane turnate, deoarece sinteticul este mai dur decat cel natural, chiar daca diferenta nu e mare. Dupa un timp te obisnuiesti cu situatia. Spun asta pentru ca si eu am jucat fotba, atat pe natural cat si pe sintetic. Bafta!

| Avasilichioaei_Denis_1990 explică (pentru RoyalJakiro):

Sunt nevoit sa fac asta doar la 2-3 antrenamente, deci sper sa va fi totul bine. Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat