| Ionutzzz67 a întrebat:

Salutare recent mi-am facut si eu un channel de youtube...un channel pe care postez videouri cu jocuri...si acum intrebarea mea este adresata pentru cei care au channeluri populare: Cum v-ati facut channelul mai popular? Va rog sa imi raspundeti pentru ca m-am saturat sa imi intre 1-3 oameni pe zi

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Simplu,daca faci ceva mai special si esti mai unic decat ceilalti, vei deveni si tu popular, daca te iei dupa altii si nu esti original nu vei deveni popular.

| Ionutzzz67 explică (pentru unknownn):

Daca ar fi o intrebare de filozofi as fi de acord cu tine... dar chestia este cum adun oameni straight face...

| unknownn a răspuns (pentru Ionutzzz67):

Simplu,le place la baieti ceea ce faci,se uita,dau like,se aboneaza,nu le place,nu se uita.
Ii spui si tu unui youtuber care face video-uri pe aceeasi nisa cu tine, sa te promoveze intr-un video, daca vrea bine, daca nu, cauta pe altul care sa te promoveze.
Bafta!