| OzaSlacker a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare pentru cei care in trecut au avut si ei la randul lor nevoie de asta.
Chestia este ca recent mi-am deschis un channel de youtube in care filmez si postez diverse gameplay-uri.Da stiu sunt mai multi din Romania care fac treaba asta dar nu asta este problema.
Daca cunoasteti site-uri sau alte chestii de genul acesta prin care imi pot face o promovare as ramane recunoscator, sau daca puteti sa ma ajutati.
https://www.youtube.com/user/OzaSlacker
Acesta este channelul meu.
#Nu vreau raspunsuri din partea copiilor de 11 12 ani.

2 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Trimite mesaje la Youtubberii romani care au multe vizualizari si roaga-i sa iti faca promovare pentru ca sunt care mai promoveaza canale de gamming.

| OzaSlacker explică (pentru einenebun23):

Am trimis dar se pare ca nu prea isi dau interesul