| xxGhost99xx a întrebat:

Am o mare nelamurire. Cum instalez versiunea de android pentru tableta overmax? Tableta are android 4.0.1 si vreau s-o trec la android 4.1. Cand am descarcat softul de pe siteul oficial si am dat pe fisierul.rar am gasit o fila numita update.img... Ce trebuie sa fac cu ea?

1 răspuns:
| utilizatoru a răspuns:

Chiar nu stiu.dar iti dau un sfat foarte bun:cauta pe net si poate gasesti... daca nu gasesti intreaba un prieten care are asa ceva si stie cum sa faca.mult succes! funda?