| Caddy1010 a întrebat:

Am si eu o mica problema daca se poate zice ...In ultima zi din an stiti ca se umbla cu uratul... As vrea si eu un uret mare daca se poate, eu am cautat peste tot dar nu am gasit nimic interesant. Sa fie de caterinca. Suntem vreo 7-8 baieti care ne ducem cu uratu si nu am gasit nici un uret si m-am gandit ca aici o sa ma ajutati voi happy
Fara plugusor romanesc, umoristic, etchappy
Va multumesc!

1 răspuns:
| mastery a răspuns:

"" Mai Vasile, mai Vasile, da-mi si mii un paharel ca-s dare saracel, un paharel de vin pan la anul nu mai vin, daca viu si maine seara sa ma dai pe poarta afara! Manati mai: haiii ""
Sper ca te-am ajutat si sper sa-ti placa big grin