| Caddy1010 a întrebat:

am si eu o mica probleme. am nevoie de cateva urete frumoasa si sa si razi in acelasi timp la ele... Ma duc cu uratul anul asta cu vreo 5 baieti si nu am nici un uret happy

Va multumesc si la multi ani!

2 răspunsuri:
| Uigeb a răspuns:

Iti zic unu facut de mine:
Aho! Aho,copii si frati, stati putin si nu manati, langa boi v-alaturati.Maine anul se-noieste si petarda afara pocneste.Artifii bubuie pe cer si sampania asteapta in frigider.Ce ar fi sa mai ciocnim un pahar si sa mancam un gratar, la anul si la multi ani!

| Uigeb a răspuns (pentru Uigeb):

Iti place?