| sinnz a întrebat:

as dori sa-mi spune-ti si mie ce surpriza as putea sa-i fac prietenei mele, daca se poate.

Răspuns Câştigător
| palpAbil1real a răspuns:

Nu trebuie sa iti spuna TPU!
Gandeste-te ce ii place prietenei tale, ce o incanta, ceva sa se potriveasca cu caracterul si stilul ei, ceva romantic, ceva urban, ceva horror. nu stiu! Daca ar fi vorba de prietena mea i-as oferii o plimbare cu barca, dar poate ca prietenei tale nu ii plac iesirile cu apa! Spre exemplu mie imi plac plimbarile nocturne singur si pustii. Probabil tie nu!
De aceea zic ca noi nu putem sa te ajutam cu idei ci poate doar sa te indrumam. Gandeste-te la ea, cat de bine o cunosti si iti vei da singur raspunsulwinking

2 răspunsuri:
| Anne18 a răspuns:

Depinde despre ce surpriza vorbesti si cati ani aveti amadoi? Poti sa-i faci o cina romantica sau sa-i cumperi ceva frumos ca sa aiba amintire sau poti sa iti petreci o noapte speciala cu ea daca aveti varsta necesara.ai putea sa-i scrii o poezie sau sa-ti exprimi sentimentele intr-un mod mai special sa-i faci micul dejun sa-i oferi un buchet mare de trandafiri rosi si unul alb. sper ca te-am ajutat.

| SebakuGamingRo a răspuns:

O cine cu lumanarei si daca vrei tu ia-o in casatoriewinking