| RebelDemon a întrebat:

Cine imi poate spune si mie un nume mai inedit pentru un canal de YT cu tema GaminG happy Multumesc foarte mult! Dau funda

3 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

GenesisGaming
Nu mai am alte idei, daca poti sa-mi dai mai multe detalii o sa te ajut!

| RebelDemon explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Acesta este canalul, poate te ajuta cu ceva :) https://www.youtube.com/channel/UCuIKqxbS7E-Z3x2Ymi0M83w

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru RebelDemon):

Ok, l-am vazut, ai trebui sa dai picrofonul mai tare, si... ma rog, lumea nu prea prinde la Metin 2, poate nu strica sa incerci ceva mai... interesant happy Nu stiu ce sa zic, Minecraft, nu sunt mare fan, LoL, Smite, Dota eventual sau ceva singleplayer, poate si multiplayer, sper ca te-am ajutat, nu uita sa vorbesti tare! big grin

Întrebări recente