| GhostSura a întrebat:

Cum fac sa am multe intrebari pe ask? ask.fm/AlexxCih7 asta este ask meu. dupa ce lasati raspuns puneti-mi si mie o intrebare pe ask daca vreti big grin

Răspuns Câştigător
| galyperf89 a răspuns:

Pai,pentru a avea mai multe aprecieri pe ask fii prietenos,adica daca cineva iti cere: aprecieri,pareri, note, follow si alte alea accepta-i frumos. Daca iti cere sa ii pui intrebari, accepta si intreba daca la randul lui/ei, iti ofera si tie intrebari.Si asa lumea va vedea ca esti prietenos si ca dai like-uri si vei primi mai multe intrebari si cine stie cl?! Poate iti faci si noi prieteni.Iti pun eu o intrebare dar ti-o pun cu anonim si iti dau si follow. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

1 răspuns:
| cristhine022 a răspuns:

Pai spune la toti prietenii tai sa iti puna intrebari fai cum ti-a zis galyperf89