| Cupă_Daniel_1992 a întrebat:

Salutare tuturor!
Mă aflu de câteva zile în Mamaia Nord și, din păcate, astăzi este o vreme demnă de luna mai; plouă, bate vântul și e frig. Poate cineva din zonă sau nu neapărat, chiar și altcineva care ne poate da un pont:
- bazin/piscină interioare în Constata?
- să mergem la plajă în altă stațiune, unde tragem speranță că nu e vremea asta atipică?
- ori alte atracții unde putem merge în zona Constanța pentru a ne omorî timpul?
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Delfinariul
Piscina Palas Pelican (Mi se pare ca aceasta nu este interioară).
Piscina Iaki spa
Piscina Riviera
Puteți merge la o terasă (Terasa Andreea, The View etc).

| Cupă_Daniel_1992 explică (pentru RoxanaIoana108):

Am uitat să specific faptul că avem și un copilaș de 2 ani cu noi?‍♂️?

| RoxanaIoana108 a răspuns (pentru Cupă_Daniel_1992):

Atunci delfinariul l-ar încânta tare