| Alexgutierrez6999 a întrebat:

Salutare.Vreau sa stiu daca este cineva stabilit in Cipru.Este un nivel de trai ridicat/scazut,cum sunt oamenii? As dori sa lucrez in Cipru si doresc aceste informatii, multumesc!

3 răspunsuri:
| maradona10 a răspuns:

Cu cine vi tu in cipru ai pe cineva aici?

| Alexgutierrez6999 explică (pentru maradona10):

Eu stiam ca o intrebare trebuie sa aiba un raspuns afirmativ, exclamativ etc, nu se poate raspunde tot printr-o intrebare...

| maradona10 a răspuns (pentru Alexgutierrez6999):

Viata in cipru ii oricum mai buna decat in Romania asta ii clar happy dar nu mai buna decat in vest ii undeva la mijloc acum depinde si de ce meserie cunosti. dar tu in ce oras vi in cipru