| Vasilescu_Ilie_1985 a întrebat:

Salutare.Vreau sa lucrez sofer pe Tir.La ce sa ma astept?

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Tot timpul plecat, trebuyie sa ai o atentie buna in trafic si sa fii un sofer bun.

| alexandrualind a răspuns:

Ca vei reusi daca vrei.Vei sta toata ziua pe drumuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
e o meserie bine platita, dar mai bine vii acasa la crusovat
O zi buna.

| EneCristian a răspuns:

Pai e cam plictisitor si stresant ( trebuie sa fii in timp si mai ales cand pleci din tara in tara mai greu) despre familie vei trai mai separat de ei, insa e bine salariu decent si vei calatori mult.

| ʎpooɯ a răspuns:

Mereu pe drumuri, acasa doar musafir, familia va suferi mult in caz ca te vei casatori.