| unomplictisit a întrebat:

Salutare, vreau sa urmaresc "prodanca si reghe aventura americana" si pe yt este doar un clip si am cautat pe google si solutia cealalta este un cont pe antenaplay, insa, din cate am vazut trebuie sa platesti, insa din cate am vazut scrie "GRATUIT" cand vreau sa ma uit dar tot ma pune sa-mi fac cont, ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Chiar că ești un om plictisit dacă vrei să vezi o asemenea caricatură de emisiune. Aș prefera să ma uit la un ecran stins decât la "prodanca si reghe aventura americana".

| unomplictisit explică (pentru johnnny123):

Frate, nu inteleg care iti este problema, atata timp cat eu vreau sa vad acea emisiune pe care am vazut-o cand eram mic dar fara sa inteleg nimic, acum vreau sa o vad din nou din plictiseala...eu doar vreau sa ma uit la emisiunea aia fara sa platesc laughing

| unomplictisit explică (pentru johnnny123):

Frate, sincer, nu inteleg care iti este problema, nickname-ul ala a venit random din capul meu, atata timp cat am cateva zile libere si sincer nu am ce sa fac acasa, si mi-a picat emisiunea asta la recomandate si vazusem cateva episoade cand eram mic si imi placeau cat de cat, dar nu intelegeam mare lucru, si acum am crescut in varsta si am inceput sa-mi dau seama de unele lucruri, eu vreau sa vad emisiunea aia gratis laughing, nu sa dau vreun ban