| xRaLuCaX a întrebat:

Sault! Cine imi spune si mie niste seriale anime faine. gen: Naruto, Naruto Shippuden, Kuroshitsuji, Kuroshitsuji 2, Ao No Exorcist, Durarara, Vampire Knight, Bleach, UN-GO...ma rog sau ai multe,. as prefera sa nu fie de dragoste, mai mult de actiune si divertisment big grin... dau funda la cele mai multe si faine.

7 răspunsuri:
| KinokoஐKee a răspuns:

Pai,sa nu fie dragoste... uite aici:
-Beelzebub
-Fullmetal alchemist
-Death Note
-Elfen Lied
-Hell Girl
- Bood +
- Guilty crown
-Angel Beats
-Magi
-No.6
-TOKKO
-D.Gray-man
-Soul Eater
-11Eyes
-Another
-Basquash!
-Binbou-gami ga!
-BTOOOM!
-Busou Renkin
-Code Geass
-Detective Conan
-Hellsing
-Kuroko’s Basketball
-New Prince of Tennis

| KinokoஐKee a răspuns:

Oricum,anime-uri fara dragoste e mai greu, cele pe care ti le-am dat eu au niste dragoste, dar putina.

| AnimeLife123 a răspuns:

...ahaha..vamp.knight e de dragoste..sau blood....si pokemon.e anim si ala..sau chibibig grin. oricum e si Saga Amurg tot cu vampiri dar e film dau uitate e frumos

| Andreea1122 a răspuns (pentru AnimeLife123):

Se pare ca si tu esti fan Vampire Knight, si eu il ador...^^

| Animefan13 a răspuns:

Shingeki no Kyojin este super. Dar de ce nu intri pe mal- my anime list si cauti acolo, la anime- Advanced Search?! Ti-ar fi mai usor si ai putea sa cauti anime-uri dupa gusturile tale, uite:http://myanimelist.net/....../anime.php ca am fost de ajutor ^^.

| mika99 a răspuns:

Desenele mele preferate din copilarie erau Dragon Ball Z... love struck le adoram!

| kaichouwamaidsama a răspuns:

One piece; Fullmetal alchemist; Death note; Blade.