| AndreeaMoromete23 a întrebat:

Ziua mea se apropie si chiar imi doresc sa imi iau un nou telefon.As dori sa imi iau un Samsung galaxy s duos ori Allview P5, ce recomandati?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu as alege Samsung

| Aimèeeee a răspuns:

Samsung Galaxy s duos.

| DiCaprio66 a răspuns:

Buna. Si eu am facut exact ca tine, de Craciun mi-am schimbat telefonul, avand un jaf inainte. Mi-am luat un LG L7, la inceput am fost multumit de telefon nu avea lag, nu nimic, nu ma deconecta nu-mi iesea din jocuri, absolut nimic. Dupa vreo 2 luni de zile a inceput sa-mi faca fite. Am incercat sa-l reformatez, l-am reformatat si dupa imi facea exact la fel. Acum merge ok ne mai avand jocuri pe el. In folosesc doar pentru net. Dupa vreo 2 luni si-a cumparat o colega de-a mea un Samsung Galaxy S2 Mini, un telefon exceptional cel putin la jocuri, fara pic de lag. Mergea si inca merge fara probleme. Deci iti recomand un Samsung Galaxy S2- S3 Mini. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| DiCaprio66 a răspuns:

Sau daca vrei neaparat unul dintre telefoanele respective, iti recomand, Samsung Galaxy S Duos. Este mult mai bun decat Allview P5. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| AndreeaMoromete23 explică:

Am cumparat pana la urma Allview si sunt tare multumita de el, se misca super.

| DiCaprio66 a răspuns (pentru AndreeaMoromete23):

Se misca super la inceput cum s-a miscat si al meu. happy