| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Se poate gasi si pe net jocul ala cu stelutele alea care se invart in diferite forme si tu trebuie sa tai spatiul gol.se gaseste mai mult pe iphone-uri acest joc.cum se numeste jocul ca m-am jucat pe un telefon(nu al meu)si nu mai stiu cum se cheama

3 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Cred ca vorbesti despre jocul iSlash pe care.l poti downloada si pe telefoanele cu android sau tablete il am si eu.Pe net nu stiu daca.l poti gasi, dar cauta.lhappy

| ana19anamaria_5941 explică:

Il pot dowlanda si in pc?

| gamecubeexperimental a răspuns:

Jocul cred ca se numeste Hosi Saga. Daca e acesta bafta. Funda?