| alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxa a întrebat:

Se poate platii doar inchirierea unui salon de nunta? si sa aducem noi mancarea si bautura noastra

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Asta negociezii cu proprietarii, ce aduce fiecare. Majoritatea iti impun bucataria lor, poti aduce separat bautura si fructe/dulciuri. Nu le convine sa-ti inchirieze tie ieftin in loc sa inchirieze altora scump.
Difera de la caz la caz, trebuie sa te interesezi la restaurantele din orasul tau, in niciun caz aici.
Bafta

| Azµre a răspuns:

Depinde de salon și de patron, e posibil de ce nu.

| drogh a răspuns:

Da, este posibil. Vorbeşte cu cei de acolo şi le spui că vrei doar să plăteşti închirierea salonului, iar de restul te ocupi.

| Manea_Gabi_1997 a răspuns:

Da si tu poti sa aduci mancare si bautura doar daca salonul apcepta