| anonim_4396 a întrebat:

In trei luni voi implini 18 ani asa ca vreau sa-mi fac majoratul. As prefera un club sau un restaurant, dar care sa arate decent, ci nu ostentativ si impopotonat ca la nunta (ceva mai tineresc). Vreau ca localul respectiv sa fie inchiriat doar de mine, astfel incat sa nu apara necunoscuti pe acolo. Maximul pe care mi-l permit in aceste conditii este 5000 lei (in care intra inchirierea, dj-ul, mancarea si bautura).
Daca aveti vreo sugestie va rog sa-mi spuneti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine ceva restrans putin la restaurant.

| HuNterukh a răspuns:

Nici măcar nu știm unde stai, de unde să știm ce să-ți recomandăm? laughing Eu unul îți recomand un restaurant, nu prea îmi plac majoratele în cluburi.