| aeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

M-ar interesa si pe mine daca am dorii eu si iubitul meu ca la nunta noastra se poate in legatura cu restaurantul cumparam noi mancarea si sa o ducem la restaurant sa o gateasca pe cine angajam noi sa faca asta si la fel si cu bautura se poate practit sa platim doar chiria?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Să-ţi răspund şi la întrebare : se poate, dacă găseşti un local care să accepte să vă închirieze doar sala/aranjamentele ( tacâmuri, vesela, etc. ).
Astfel de localuri se găsesc mai greu.

Toate cele bune.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se gasesc dar mai greu, cel mai bine e sa nu te murdaresti pe maini, daca se intampla ceva cu mancarea e doar un singur vinovat

| Oana92 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi localuri care sa accepte chestia cu mancarea. Eventual la cantine si camine culturale. Chestia cu bautura se practica destul de des.