| BBiiiaa a întrebat:

Se poate sa îmi schimb numele de pe Facebook?(de exemplu dacă ma numesc ioana popescu sa mi/l schimb în ioana maria).

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Da, se poate.Intrii pe profilul tau de facebook si dai la account settings si la name, de acolo ti-l schimbi.

2 răspunsuri:
| DidiLovesYou a răspuns:

Da se poate!happyDai la Contul Meu-Setarile Contului-Nume-Editeaza si scrii acolo ce nume vreihappy
Bafta!:*

| Madalina_7862 a răspuns (pentru DidiLovesYou):

Se poate? nici n`am stiut atunci ma duc pe facebook si imi schimb numele