| Adry05 a întrebat:

Se poate vedea undeva decernarea premiilor `Globul de aur` de maine? Online sau tv

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mâine (9 iulie 2019) nu se decernează niciun Glob. Nici de aur, nici de altfel...

| Adry05 explică (pentru mihai69):

Realizezi că întrebarea asta a fost pusă demult și în perioada premilor ăstora, nu?

| mihai69 a răspuns (pentru Adry05):

Tu ce crezi? am realizat sau nu?
Ideea e că astfel de întrebări ar fi trebuit ȘTERSE de pe s@it, nu „împinse" automat după ce răspunzi altora, actuale, doar pentru că încă nu li s-a răspuns.
De aia am și scris clar data când am răspuns...

| Adry05 explică (pentru mihai69):

Chiar n-am idee despre ce vorbești cu „împinsul"

| mihai69 a răspuns (pentru Adry05):

La rubricile unde sunt întrebări ce încă nu au primit răspuns (indiferent de cât timp au fost postate), imediat ce răspunzi unei întrebări actuale / recente - după ce se încarcă pagina unde spune că ți s-a publicat răspunsul, apar în continuare vreo patru - cinci întrebări din astea de spun eu - din 1900 toamna majoritatea. Unele chiar neregulamentare - de m-am săturat să le tot fac sesizări către admine pentru ele.
===
cam așa:

Îţi mulţumim pentru răspunsul tău!

Mai jos găseşti întrebări care nu şi-au găsit încă răspunsul deşi sunt postate de ceva vreme (CEVA?!? wtf! ani de zile!)

Dacă ai putea răspunde la una dintre ele ar fi minunat (mai ales pentru cel care întreabă)

| Adry05 explică (pentru mihai69):

Aham, înțeleg.