| IrInA9618 a întrebat:

Se pot inchiria doua biciclete ( i'velo ) in Herastrau pe acelasi buletin?

3 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Nu prea se poate.

| Kriss96 a răspuns:

Din cate stiu da. Poate depinde si de varsta. Daca tu ai buletin si mergi cu cineva care nu are inca buletin normal ca poate lua bicicleta pe buletinul tau. Daca ambele persoane au peste 14 ani s-ar putea sa ceara buletinul fiecaruia. Intreaba acolo mai bine.

| IrInA9618 explică (pentru Kriss96):

Pai amandoua avem peste 14 ani... doar ca ea nu are buletinul cu ea zilele astea