| Fifylici a întrebat:

Seara buna!happy
Ce parere aveti despre regiunea Dobrogea? Cum vi se pare natura si oamenii care locuiesc in acea zona?
V-ar place sa locuiti acolo?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Muzica dobrogeană este de nota 10.
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Dobrogea, un tinut de vis, totul incepe prin traversarea Dunarii la Giurgeni-Vadul Oii, moment in care daca te deplasezi spre mare soarele parca te asteapta sa te rasfete cu razele lui. O regiune aparte prin Delta Dunarii cu frumusetea ei incontestabila, nuferi, pasari, case vopsite cu var, acoperisuri de stuf, lotcile plutind pe luciu cu nuferi. Dobrogea are o istorie bogata, foarte multe manastiri, vestigii arhiologice. Observ ca toata lumea se inghesuie pe Valea Prahovei, sa nu uitam ca Dobrogea este atat de frumoasa si merita sa vizitam aceste locuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu exista manelisti, da, mi-ar PLACEA!

| apopa2024 a răspuns:

Sc SG MIKY PROD CONSTRUCT SRLspecializata in lucrari pentru acoperisuri executa cu profesionalism si garantie la cele mai mici preturi Izolare Acoperis. Pentru mai multe detalii accesati site ul nostru https://expertacoperisuri.eu/

| apopa2024 a răspuns:

ACOPERISURI PROFESIONALE ADV SRL specializata in lucrari pentru acoperisuri executa cu profesionalism si garantie la cele mai mici preturi lucrari de Izolare Acoperis.Pentru mai multe detalii accesati site ul nostru https://acoperisurilacheie.eu/

| Cosmin21_6966 a răspuns:

Buna.Eu sunt din Dobrogea. E frumos, oameni sunt de ajutor iar aici poti vizita multe, natura e frumoasa aici.