| anonim_4396 a întrebat:

Ce probleme de mediu credeti ca exista in zona/regiunea in care locuiti?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din fericire stam destul de bine datorita celor care implica. E si un program de colectare a deseurilor electice, e si un centru de reciclarare.Nu prea e o zona poluata, din fericire

| JeSa a răspuns:

In Bacau, multe autovehicule ce ne polueaza oraselu, fiind micut se si simte!

daniela
| daniela a răspuns:

In Bucuresti cred ca totul polueaza de la fabrici, la masini Nici nu va ganditi cum e sa vi de undeva din tara si sa intri in bucuresti. Totul e imbacsit si simti cum inspiri numai noxe.

| buburuzaucigasa a răspuns:

Poluarea radioactiva si petrochimica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In bucuresti? o Doamne, dar traim in mjlocul unor probleme de mediu, este tema?

| clawss a răspuns:

Lipsa unei gropi de gunoi ecologica