| ionu0k9 a întrebat:

Server mt2 populat privat.

Răspuns Câştigător
| Ev0 a răspuns:

Mt2Dinamik/Gx/United/Tim/Fun Funda

8 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Http://wallie-exchange.com/ e foarte tare servaru

| Armaghedon7 a răspuns:

Metin2 United, Metin2 Dinamik Metin2, TIM

| Twp3w a răspuns:

Metin2tim,metin2fan,metin2 united, metin2gx,metin2 darkness... funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Candylongju.net

| silvian12 a răspuns:

Nerd,dark,mijagi,explosive funda plis

| Afrojeak a răspuns:

MondialMt2, Metin2P-X, Metin2Fun

| JellyMania a răspuns:

Metin2United.Am auzit de el de la un prieten si m-am hotarat sa-l incerc si nu am fost dezamagita.Ti-l recomand, insa uneori se blocheaza map1 din cauza multitudinii de jucatori, deci indicat ar fi sa-ti duci caracterul in alt map cand te deloghezibig grin.Incearca-l si apoi spune-mi parerea ta.Nu cred ca vei fii dezamagit/a. Ceauhappy

Întrebări recente