| tedditod a întrebat:

Sfaturi împotriva plictiselii de vara.

7 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Bucura-te de vacanta si gandeste-te ca poti dormii la ce ora vrei, te trezesti la ce ora vrei si scapi de teme. happy

| noone33 a răspuns:

Iesi afara cu prieteni. Daca esti singura pune muzica si topaie prin casa eu asa fac cand sunt singur.

| LaurNebunu a răspuns:

Dormi

| tedditod explică:

Nu am prieteni.

| Meli24 a răspuns:

Cheama-ti prietenii si jucati-va cu apa daca stai la casa. Daca stai la bloc iesi in oras la un suc. Spre seara jucati o ascunsa.

| Georgiana_Catalina_1980 a răspuns:

Daca stai la curte cheamati prietenii ziua si jucati-va cu apa ziua.iar mai spre seara vedeti un film horror sau incercati joculete din astea mai horror... daca stai la bloc invita-ti prietenii acasa la tine sa stati pe calculator si sa va jucati un joc... sau iesiti pe afara si va jucati cu mingea, fotbal sau inventati jocuri cu mingea sau va jucati Paintboll etc.
Sper ca te-am ajutat happy

| Albert_Eftimie_1996 a răspuns:

Buna!
Cauta pe youtube GrandTomphson-King o the ransom si piate te ajuta el!
Vacanta placut!