| anonim_4396 a întrebat:

Sfaturi in caz de plictiseala cand afara ploua? big grin (mentionez ca nu prea imi place sa ascult muzica)

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Pai poti citi(carti, reviste, etc), sau sa te uiti la TV, sa gatesti, sa faci curat, sa desenezi, sa scrii poezi, sa vorbesti la telefon cu prietenii, sa te joci pe(consola, PC), sa faci gimnastica, sa iti faci o baie calda cu spumant, sa te uiti la albumele tale cu poze(de cand erai copil, din vacanta, de la Craciun de la Revelion), etc.

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Gateste-ti sau rasfata-te cu ceva bun de mancare, aranjeaza-ti lucrurile si fa curat, citeste o carte sau ziarele, uita-te la televizor sau la un film, navigheaza pe net la calculator, dezleaga rebus, fa ceva lucru de mana, picteaza, scrie poezii, proza etc.

| LoveMusic a răspuns:

Mie îmi place ploaia, când plouă, numai să nu ploaie des (adică în fiecare zi timp de o săptămână) laughing

Citeşte, uită-te la un film, mănâncă, desenează, ştiu eu?!

| Rebe97 a răspuns:

Citeste povesti horror pe net sau uitate la filme horror eu asta fac

| oscar_5862 a răspuns:

Invinge plictiseala, citind o carte.