| Stefanya_Stefy_1998 a întrebat:

Ce poti sa faci cand afara ploua si mori de plictiseala in casa? Niste sfaturi va rog! happy

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

1. Muzica
2. Filme
3. Jocuri pe PC
4. Chemi un "prieten" si va "jucati"
5. Citesti (orice)
6. Te uiti pe geam cum ploua (Stiu ca suna putin ciudat si ridicol, insa mie imi place sa privesc cum ploua, habar n-am de ce)
6. Ajuti oamenii pe TPU
7. Urmaresti vloggeri pe youtube

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti o geaca si iesi afara cu prietenii si jucati jocuri happy
eu asa am facut si a fost genial happy
Bafta!winking

| Morrígu a răspuns:

Citești.
Dormi sau asculți muzică. Eventual daca te intereseaza mai mult poți chema un prieten care te incanta compania lui.
Vă uitați la un film ( comedie )
SAU cumparati bautura si va faceti "muci" merge si daca esti fata.

| 49Days a răspuns:

Pai seriale, bloguri ceva, TPU, muzica...altceva nu stiu si eu am intrebat ieri laughing

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Sa te uiti la filme, sa asculti muzica!