| Maud a întrebat:

Si pana la urma, Justin Bieber a scuipat pe fanii lui sau a fost o inscenare?

8 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Ma intristeaza faptul ca, in mai multe ocazii, Justin Bieber si-a batut joc de fanii sai si acesti continua sa-l apere.
De ex, la faza cu scuipatul care este adevarata(si nu doar i-a scuipat, dupa aceea a inceput sa arate cu degetul si sa rada) toti fanii au dat vina pe presa si pe paparazzi.
Odata a intarziat 3 ore la propriul sau concert(adica, daca ar fi vorba de o ora as mai zice dar cand iti vin fani de peste tot din lume sa te vada, macar ai bunul simt sa apari), in loc sa se enerveze pe el, fanele sale s-au enervat pe cei care s-au plictisit de asteptat si au plecat de la concert.Si nu doar s-au suparat, ci au inceput sa ii injure pe orice retea de socializare pentru. simplul fapt ca n-au avut chef sa astepte 3 ore pentru. Justin Bieber.
Sa nu mai mentionez faptul ca odata un restaurant/hotel i-a oferit o camera VIP in schimbul publicitatii,si Justin si-a adus TOTI prietenii(si cand zic toti,ma refer la o gramada) si practic au daramat totul in camera respectiva,au consumat o gramada si nici macar nu a mentionat restaurantul(intelegerea era ca Justin sa mentioneze restaurantul pe Twitter). Managerul i-a dat si interdictie pentru asta.

Imi pare rau de aceste persoane care,atata timp cat posteaza si el pe twitter din cand in cand ca "isi iubeste fanii", il urmeaza orbeste si ii apara orice fapt,oricat de nerespectuos ar fi acela.

Si sa nu uitam ca, cand a fost arestat pentru posesie si consum de marijuana, fanii au inceput sa se taie si sa posteze pozele pe internet pentru a-l face sa se opreasca, si acesta nu doar ca a continuat sa fumeze marijuana, nici macar nu a adresat problema in vreun interviu sau macat pe twitter. :\

| Musique a răspuns:

În cazul în care a făcut asta, a dat dovadă de o proastă educație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz n-a fost o inscenare.

| 8mariastar a răspuns:

Nu a scuipat din poza se poate vedea clar ca el avea o lingurita in gura nu a scuipat nu asculta tot ce zic unii.

| iulia972 a răspuns:

Buna! mda a scuipat..sincer a cam uitat ce a fost inainte.
Pacat ca isi bate joc de fanii lui sad

| FloriBla a răspuns:

A scuipat. Din cate am inteles acum vrea ca poza respectiva sa fie scoasa de pe net.

| bogdy42bogdy a răspuns:

A scuipat. oza va fi ublicata e net... happy