| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti care sunt cele mai hazlii intamplari sau tempenii ale voastre. cele mai haioase primesc funda!

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Tin minte cand aveam 3 ani, si eu voiam sa ma joc cu tata(poor daddy), dar tata avea ceva de lucru, si nu avea timp de mine. Asa ca eu cu mintea mea diabolica, m-am asezat in brate la el si... am facut PIPIII! laughing Si am fugit... big grin

3 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

laughing deci
cand a nins anul acesta, m-am dat cu sania si am kzt cu capul in zapadalaughing mi-a intrat zapada in urechi laughing brrrrr! era f, f rece!

| drkblack09 a răspuns:

Am fugit dea casa si ma cauta tati cu masina pe la 40km distantaq de casa si ma gasit laughing)

| drkblack09 a răspuns:

Pacat ca ai dat deja fundita. Dar zic.cand 3 ani.am intrat in beci la vin.si ma cautau toti p afara. iar eu la un sprit prin beciilaughing