| alexflor87 a întrebat:

Spuneti-mi nume de jocuri, pe care sa le si gasesc evident tongue Imi plac cele in care castig bani dintr-o afacere condusa de mine, de ex de coafura, spa, vestimentatie, moda, chestii de astea de fete tongue

Răspuns Câştigător
| uioana a răspuns:

Pe www.bigfishgames.com la Time management sunt multe jocuri de genul acesta.

12 răspunsuri:
| Mihaiii a răspuns:

Sally Salon. Este un joc cu un coafor. Trebuie sa speli pe cap, sa vopsesti, sa tunzi.batting eyelashes Eu`s baiat si m`am jucat laughing. E super. Poti sa renovezi coaforul. e super :X

Răspuns utilizator avertizat
| BabyLove_7970 a răspuns:

Sunt multe Diner Dash, ai un restaurant si ii hranesti p`aia p`acolo... vei gasi sigur multe versiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sitedejocuri.ro/ aici sunt jocuri frumoase.intra si ai sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sitedejocuri.ro/ aici sunt foarte frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracula poker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Intra pe www.sitedejocuri.com si aici gasesti cam ceea ce cauti.Sunt multe jocuri gen ceea ce cauti. Suuces:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The famer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Make up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata tactu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sdsad