| ImiUrascViata a întrebat:

Cum creez atractie unei fete care nu-i place sa vb pe toate subiectele de i le gasesc(adica mereu nu-i plac subiectele si eu caut subiecte care sa nu o supere gen: bancuri, stiri, scoala, chestii din astea, tachinari, roleplay, curiozitati si cred ca am incercat c-am orice subiect). Vreau sa-i castig inima, ea vorbeste dar nu cat sa realizam reciproc o discutie placuta si pentru ea. Cum pot cuceri o fata ca ea ca tin la ea si i am aratat semne de afectiune, i-am dat spatiul ei. Desi nu simte atractie pentru mine sad, ce sa fac? As prefera sfatul unei fete va rog.

Răspuns Câştigător
| Marincus_Alexandru_1994 a răspuns:

Ma vorbește deschis și spune-i fetei ce simpti pentru ia și nu iți fa griji. Daca te refuza încearcă sa i arați ce are de pierdut, dar părerea mea e sa nu te limitezi la o fata.
P.S: Spune-i nu mai ezita ca nu va fi sfârșitul lumi...winking bafta

| ImiUrascViata explică (pentru Marincus_Alexandru_1994):

I-am explicat sad chiar i-am pomenit de suc si nu a vrut nu inteleg, de ce o supar ca vreau sa o fac fericita si sa o inteleg? straight face tongue

1 răspuns: