| Aannonimm a întrebat:

vreau si eu filme de dragoste cu adolescenti vampiri sau varcolaci gen Teen wolf, The vampire diaries. Sa se asemene putin cu aceste seriale, sau filme cu mai multe parti de genul lui twilight si daca se poate si o descriere scurta e si mai bine. (Iubesc mult serialele si filmele de genul acesta)Multumesc mult, P.S. dau funda*!

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Poti sa incerci Love in time. Este o drama, are doar 9 episoade.
Uite aici gasesti episoadele cu subtitrare https://www.anykutza.com/still-have-time-to-love-you/

1 răspuns:
| dzaniii2001 a răspuns:

True blood, the originals, academia vampirilor
Funda?