| xAncaMissxxx a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog un sever privat mt2. As vrea ca pe el sa se creasca repede, king sau otel la magazin, sa nu se ceara nimic la crescut( fierar), sa se faca bani repede.Multumesc dau funda.
P. S: nu este un server pentru mine asa ca nu imi trebuie coment cu lasate de mt sau altceva ca nu este un raspuns pentru mine personal.Thx

Răspuns Câştigător
| KostyCool a răspuns:

Mondialmt2
Flamemt2
Globalmt2
Nerdmt2
Expiremt2
Funmt2
Kingmt2
Supremmt2
Luckymt2

Toate aceste metin-uri le-am jucat si pot sa spun ca cele mai bune sunt nerdmt2 si mondialmt2.In mondialmt2 gasesti orice vrei tu in shop-uri, dar faci bani destul de greu, cam un king 1 estde 1kk(1.000.000 yang)si king 2 2.5kk.In nerdmt2 gasesti ce vrei in shop si faci bani foarte repede. Pana la lv 30 ai 200-300kk.:d Funda? Te rog MSK

1 răspuns:
| Walkeyyy a răspuns:

Eu m-am jucat pe VIP metin2 Incearca:http://www.Vyp.ro