| ☼loli☼ a întrebat:

Stie cineva adresa lui Mos Craciun? Vorbesc serios laughing Chiar vreau sa ii scriu anul asta...

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Uite aici : http://www.google.ro/......http?/url

42 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Nici macar nu exista Mos Craciun, este doar o poveste laughing

| Leea1234 a răspuns:

Mos craciun acum s-a modernizat si ii poti scrie pe internet...
intra aici...si nu mai vei fi nevoita sa mergi la posta!
http://www.emailsanta.com/email_santa.asp

| hândel a răspuns:

Nu ma vei crede, dar am avut un coleg pe numele de Craciun. As putea sa-ti dau adresa lu bunica'su daca vrei, dar vezi ce-i scrii ca are nevasta tanara si geloasa. laughing

| Cryssy a răspuns:

Ai putea incerca cu un SMS. E mai rapid. happy

| Orannginna a răspuns:

Mai bine trimite'i un mail, uite mos_craciun_din_laponia@yahoo.com laughing

| M.madallina a răspuns:

Ia un bilet pana in Laponia si intreaba-i si tu pe aia de acololaughing

| M.madallina a răspuns:

Sa iti duci scrisoarea personal... e mai sigurbig grin

| ☼loli☼ explică:

Ha hahee hee am incredere in posta romana, nu vreau sa ma complic chiar asa de mult + toate astea ar costa mai mult decat cadoul tongue

| ☼loli☼ explică:

Mai apreciez ca vreti sa ma ajutati laughing dar nu vreau cu mailul prefer scrisorile... eu vreau sa ajunga la mosu nu din nou la mama laughing

| ☼loli☼ explică:

Da anonim IV... mos craciun chiar exista... eu cel putin cred

| ☼loli☼ explică:

Bai anonimule ai raspuns de atatea ori incat ma intreb de ce nu iti faci un cont, ar fi mai interesant si mai usor, nu ar trebui decat sa te blochez. Te rog eu nu mai raspunde la intrebarea asta, m-am saturat de mailurile cu "CINEVA a raspuns la intrebarea ta"... deja am o adresa daca vrei s stii tongue scoate-ma de la Bookmarks de unde dai click zilnic si lasi cate un mesaj doar pentru ca ti se pare tie amuzant. cred in mosu pentru ca sunt mai copilaroasa defel! Si nu am id, asta sa iti intre in cap ok? Dupa cele 6 raspunsuri ale tale din 19 te rog opreste-te! Te-ai oprit? Multumesc frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este exact adresa pe care locuiesti tu, trimite`o acolo. Crede`ma chiar functioneaza, eu de 17 ani tot "acolo" o trimit!laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am meiul lui Mos Craciun.Asta este intrebarea mea pentru loli
eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar si eu o vreau ca sa ii scriu anul acesta si anul viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi merge in fieccare an dar tu esti prea batutan cap ca s-o vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare exista mos craciun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aS vrea idd-uL luicryingcrying nu mil da nimeni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phai nu stiu as vrea adevaratul idd al lui mos craciun pe cine a acceptat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu axista mos craciun e doar o poveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masul nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

traieste in laponia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa lui mos craciun este :
Mos Craciun
Polul Nord,
Nunavut Territory
Canada HO HO HO. Sper ca acest raspuns sa ajunga la tine si sa stii ca si eu cerd in Mos Craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapolul nordeste tara lui moscracunin america de nord

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos_craciun_daruitorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si adresa lu Mos Craciun pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut? eu ma numesc madalina sunt din cenade si am 10 din cls4 si eu doresc ca sa-mi aduceti un telefon soniericson si o culegere de limba romana si una de matematica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pere noel pole nord hoh oho canada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RASPUNSUL ESTE; HTTP//www.google.ro/url,sa=tasource=webact=resacd=1a ved=ocacofjaaaurl=http/3a/2f/2fwww.craciunul.ro/2fscrisoare.dhdarct=ja cu=adresa lui mos craciun a ei=lMt25omtklm-obu5dcsawaus=afojcnee-ap2nlsCTjsjtu-m-pl-ifua... d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu adresa lui Mos Craciun