| Rockster a întrebat:

Stie cineva daca anul asta o sa ninga de Craciun in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| matadoru a răspuns:

Stabileste-ti conexiunea cu Ierusalim, fa o programare la SF.Petru si intreaba-l pe El.Trebuie sa stie!

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu se poate spune cu exactitate cum va fi vremea peste o luna. Dupa cum vezi situatia actuala, vremea se schimba de la o saptamana la alta. Sper sa fie muuulta zapada anul asta.

| Ana a răspuns:

Nu avem de unde sa stim, mai asteapta pana de Craciun si afli big grin

| Ingerash a răspuns:

Stiu eu, stiu eu, o sa ninga si in bucuresti si in toata tara, dabia astept craciunul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credk da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate vezi a nins dar nu de Craciun
' cica nu o sa mai ninga asa ramane vremea pana la anul nou