| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva care este drumul catre grota exilului?

4 răspunsuri:
| cristiancristir a răspuns:

Da. La primul semafor mergi la dreapta pana la statia de autobuz, dupa care iei un taxi si ii spui sa urmareasca autobuzu.

soothe
| soothe a răspuns:

Da. Dar fii atent ca acolo zicale cu "sa moara capra vecinului" nu prea se aplica. Stai mai bine acasa, la aer.

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Ce raspunsui stupude grota exilului e ditrun joc numit metin2. nu e iadu sa stiti si voi! nu e intrarea catre iad. si e un loc unde faci nivele pe metin2 eu stiu drumu e simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu