| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Cine stie unde gasesc dragonul de lv 95 sau 99 care zic astia ca conduce grota exilului? e intr-adevar in grota exilului sau in V4? si ce lvl are dragonul?

3 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Eu chiar nu am vazut dragonul de 'gheata', doar la eventuri. Lvl`ul lui este de 97 thinking Presupun ca in grota exilului se gaseste! happy. Sper ca te-am ajutat! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragonul este in grota exilului adica v3 si are lvl 97 dar eu ma intreb: cum poate unu mititel sa fie mai bun decat dragonu rosu care e mare si nu ma refer la lvlhappylaughing ca dragonu rosu are 75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cautat an toata grota si nu am gasit dragonul unde anume se afla dragonul an grota?