| anonim_4396 a întrebat:

Ce e grota exilului? Din metin2?

32 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ma doare capul cand vad ce intrebari sunt pe prima pagina. De cand n-am mai intrat au murit moderatorii, s-au desfiintat filtrele de publicare, ce s-a intamplat?

| Asdffd a răspuns:

Grota exilului este o comunitate noua din metin2 ro dar si din serverele private
Grota este v3, ma rog daca ai auzit de v1 si v2
In grota poti intra de la lvl 75, nu poti intra insa asa, ai nevoie de pietrele insangerate, care le poti obtine din item-shop cu monede dragon.bineinteles.

In serverele private poti intra fara nici o grija

In grota sun creaturi de lvl 80---90 de aceea poti intra doar de la lvl 75winking
Sper ca te-am ajutat si ca vei intra si tu in grota candvawinking
Succes!winking
By33!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grota exilului este un loc in care sunt monstri de gheata.Se mai numeste v3 sa antlantida...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde cad arme de 65

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2 grota exiliului este un metin care de da gm din prima cu numai p uri la vraji

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este v3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tertrtefdjtjw5th

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu joc metin 2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ESTE o pestera intunecata cu creaturi oribile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este super in grota exilului si pe privat si pe ro dar daca intrati o sa fie foarte greu ca sunt monstri intre lvl 80 si 90 mul succes daca intrati si va pica multe itm de la lvl 65 insus mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu joc privat sora mea a intrat si nu a mai iesit cum o scot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cum intru aici in grota asta? Eu ma joc pe privat momentan in v2 cum intru in v3?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Loc uitat de lume pentru cr4eaturi malefice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu esterolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este locul unde gsesti dragonul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grota ExiluluiLa începuturi, trei frați mentineau componentele vieții în ordine: Bahar-Taraji, Zeița Creației și frații ei Baljit-Elvedin, Zeul Conservării și Beran-Setaou, Zeul Dizolvării. Locuitorii se rugau la primii doi dar le era frica de al treilea. De-a lungul timpului acesta a stîrnit invidie intre Beran-Setaou care pana la urma s-a transformat în ura. Într-un final furia Zeilor a devenit atît de mare încît Beran-Setaou și-a ucis sora - care a fost cea mai iubita de către locuitori.Moartea zeiței a dus la urmări dramatice. O iarnă geroasă a înghețat lumea oamenilor. Chiar și zeii au suferit. Beran-Setaou s-a retras și a căutat singurătatea atunci cînd imensitatea a ceea ce a făcut s-a abătut asupra lui. Fratele sau Baljit-Elvedin a fost îndurerat mult timp după sora lui pîna cînd a început sa-l caute pe fratele sau. Dar aceasta este doar o parte din poveste. Cînd l-a găsit în grotă, o bătălie violentă a izbucnit intre cei doi, bătălie pe care nici unul nu a putut s-o cîștige. Totuși Baljit-Elvedin a reușit sa sigileze grota și să se întoarcă în lumea oamenilor. Locația grotei este cunoscută de foarte putini - și cei care cunosc locația o țin secretă. Dragonul Negru conduce lumea de jos și tot ce aparține de aceasta lume. El este încă plin de ură față de toate lucrurile vii. Și toți care ii trec calea vor simți furia sa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca intrati an grota exilului adica v4 si nu mai puteti iesi faceti ture an linie dreapta an jurul portalului. O spun din propia experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ramai blocat an grota exilului adica v4 poti iesi daca faci ture an linie dreapta an jurul portalului. O spun din propia experienta eu asa am reusit sa ies din grota

| asasinss24 a răspuns:

Este un loc in care sunt numai oameni ai gheti
si draconi ai gheti e tare si is numai 80 79 70 90

| metin2_8956 a răspuns:

Este un loc unde sunt ca in tara de gheata oameni doar ca de lvl 80. pica usor iteme si altelewinking
Bafta daca mergi acolo

| raulpop26 a răspuns:

Este a doua parte din metin2ro

| Alonyx a răspuns:

Un loc cu monstri ai gheti de lvl 80 dar ai grija daca ajungi in a doua grota ai dat de belea acolo ii dragonu si doar soldati de lvl intre 87-97

| LMFAO a răspuns:

Grota Exilului este un loc ca o pestera,ascuns, prin care poti intra de la lvl 75, printr-un portal, dar ai nevoie de pietre insangerate si de acordul mentorului tau.Acolo iti pica multe iteme, sunt creaturi intre 80-90, cel mai mare fiind DRagonul Albastru sau Beran-Setaou.E destul de greu sa omori acolo acele creaturi, dar daca vei ajunge acolo iti doresc mult succes! Bafta!

| roza777roza777 a răspuns:

Grota exilului este un loc din care ai ajuns in el cum ar fi ai terminat jocul partial

| roza777roza777 a răspuns:

Ba tine minte cine intra acolo aproape pe veci ramane dar mai bine ca acolo este gm si te ajuta mult

| robertabetty a răspuns:

Gruta aaxiilului este ca si o tara numai cu multi monstri chiar urati si tr sa te lupti chiar dc te intreseaza?

| rares78 a răspuns:

Un metin2